Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınavlara Yönelik İngilizce


    

Hedefiniz İngilizce'yi iyi öğrenmek mi?


Eğer amacınız yetişkinlerin katıldığı (ortalama yaş 30) ciddi bir ortamda İngilizce öğrenmekse, Severnvale okulu tam size göredir. Okulumuz küçük (yetişkinler bölümünde en fazla 50 öğrenci), British Council tarafından onaylanmış, tecrübeli ve yetenekli öğretmenleri olan bir okuldur. Bundan dolayı, eğitim ihtiyacınızın kişisel ve en profesyonel şekilde karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Kurslarımız her amaca uygun olarak düzenlenmiştir. Haftalık 20 saatten 40 saate kadar eğitim süresi seçilebilir. Kategori olarak iş İngilizcesi, genel İngilizce, bir sınavı hedefleyen İngilizce'nin yanısıra yazları gençler için de (12-18 yaş) kurslarımız vardır.

Okulumuz çok güzel bir kasaba olan Shrewsbury'nin (nüfusu 100,000'dir) merkezine yakındır. Shrewsbury, İngiltere'nin merkezinde bulunması nedeniyle ciddi öğrenciler için yaşanacak ve çalışılacak bir çekiciliğe sahiptir. Bizim organize ettiğimiz yanında kalınacak aileler, arkadaşca davranan ve misafirperver ailelerdir ve İngilizcenizi doğal bir ortamda kullanarak geliştirmenize yardımcı olacaklardır.


Broşür arzu ederseniz, Severnvale, 25 Claremont Hill, Shrewsbury SY1 1RD, UK adresimize yazıp isteyebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Adresimiz: http://www.severnvale.co.uk