Language Link Okuluna Hoşgeldiniz
Kuruluşu 25 yıl önceye giden, Royal Borough of Kensington ve Chelsea'de bulunan Language Link, üst derecede profesyonel bir kuruluş olmasına rağmen arkadaş ve aile sıcaklığını hissedebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Language Link, ARELS'in (Association of Recognised English Language Services - Onaylanmış İngilizce Dili Servisleri Birliği) bir üyesidir ve British Council tarafından da tanınmış bir kuruluştur. Ayrıca belli başlı İngiliz Üniversiteleri ile çok iyi bağlantılarımız da vardır. Language Link, dünya çapında 50'den fazla ülke öğrencilerine yüksek kalitede eğitim vermesiyle saygınlık kazanmıştır.

Language Link Londra'da kurulmuş, Cambridge ve Trinity College London tarafından da tanınmıştır. Language Link her yıl yüzlerce profesyonelce eğitilmiş olan öğretmenini kendi ağı içinde, Rusya, Çin, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Vietnam gibi 50'den fazla ülkeye göndermektedir.

Şuna inanıyorum ki, Language Link'in size sunabileceği çok şey var: Sıcak bir ortamda en üst standartlarda eğitim, olağanüstü bir sosyal program, konaklama servisi ve bütün bir yıl boyunca tam destek - yönlendirme. Ayrıca merkezi bir yerde bulunmanın avantajı.

Eğitiminizi bizimle yapacağınızı umuyor ve sizinle Londra'da buluşmayı bekliyorum.


Margaret Curran
Müdür
Okulumuzun İngilizce sitesi için tıklayınız.