---- View The Map ----

1-3 Chesilton Road
London SW6 5AA
England
Tel: +44 (0) 20 7736 9621, 7610 9662
Fax: +44 (0) 20 7371 8131
E-mail: marketing@burlingtonschool.co.uk
Website: www.burlingtonschool.co.uk


Burlington Okuluna Hoşgeldiniz!

B urlington okulu, Londra' nın en ünlü İngilizce (ESL-ikinci dil olarak İngilizce) okullarından biridir. Konumumuz, Londra' nın prestijli bölgesi Fulham' da olup, Thames Nehrine yakındır ve Londra' nın merkezinden sadece 15 dakika uzaklıktadır.

Büyük ve tüm birimlerimizi içinde toplayan binamızda, ferah ve iyi donatılmış sınıflarımız mevcuttur. Genel İngilizce kurslarımız, haftada 15, 20 veya 25 saatlik seçenekler halinde, mükemmel bir anlatımla sunulmaktadır. Burlington, genel İngilizce kurslarının yanısıra; iş İngilizcesi, üniversiteye hazırlık İngilizcesi, Britanya kültür çalışmaları ve uluslararası geçerliliği olan sınavların kursları gibi özel kurslar da sunmaktadır. Okul kütüphanemizde ücretsiz e-mail ve internet (ADSL), serbest girişi olan merkezimiz ve kafe bar mevcuttur.

Burlington, Londra' nın görülmeğe değer yerlerinin çoğuna yakın olup, Wimbledon Tenis Şampiyonasına sadece kısa bir metro yolculuğu uzaklıktadır. Birçok öğrencimiz okula yürüme mesafesi bir uzaklıkta oturmaktadırlar.

Burlington size aktif ve çeşitli sosyal programlar sunmaktadır. Öğrencilerimizle bir arkadaş sıcaklığıyla ilgilenen ekibimiz, daima öğrenci sorunları ve istekleri için yardıma hazırdır. Hafta içi günlerde Londra civarında etkinlikler, hafta sonlarında da İngiltere ve Kıta Avrupasında gezintiler düzenlenmektedir.

Son olarak, ve ciddi öğrenciler için önemli bir nokta; okulumuzdaki 420 öğrenciden sadece 25 kişi Türk olduğundan İngilizce deneyimi yapabilmek için bol şansınız olacaktır. Fiyatlarımız için web sayfamıza bakabilirsiniz.

Okulumuzun İngilizce sitesi için tıklayınız.